Zgłoś zdarzenie

Do dzieci przyjechała policja - foto


2016-06-01  |  komentarzy (4)

Z okazji Dnia Dziecka najmłodszych pacjentów Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej odwiedzili dziś policjanci. Dzieci otrzymały słodycze i elementy odblaskowe.

Po krótkim spotkaniu w izbie przyjęć mundurowi odwiedzili pacjentów w salach na wyższych kondygnacjach budynku. - Będę tu jeszcze cztery tygodnie. Jechałam w samochodzie jako pasażerka, miałam zapięte pasy - mówiła dziewczynka z urazem nogi, poszkodowana w wypadku komunikacyjnym. - Dziękuję za odwiedziny.

 - W ciągu roku udzielamy pomocy medycznej około 20 tys. dzieciom z całego Podbeskidzia, hospitalizujemy około 6-7 tys. pacjentów. Są to głównie urazy kończyn, rozpoczynając od prostych złamań nadgarstka po skomplikowane złamania kręgosłupa, czy urazy wielonarządowe powstałe w wypadkach drogowych. Do urazów kończyn górnych dochodzi często na różnego rodzaju trampolinach - powiedział nam dr Ryszard Odrzywołek, dyrektor Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

Policjanci co roku w Dniu Dziecka odwiedzają małych pacjentów bielskiego szpitala. Za każdym razem ich wizyta wywołuje promienne uśmiechy na twarzach najmłodszych. Personel szpitala wraz z dyrekcją życzył dzieciom szybkiego powrotu do zdrowia oraz pełni sił.

Tekst i foto: Mirosław Jamro

Wydarzenie wyświetlono 5551 razy


Galeria:


Najnowsze artykuły:
2017-08-14
Pijany siedział na krawędzi dachu - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, pogotowie ratunkowe oraz policję wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż na krawędzi dachu budynku przy ul. Grażyny w Bielsku-Białej siedzi mężczyzna. Desperata uratowali policjanci.
więcej
2017-08-13
Znieważył policjantów na służbie
Ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 26-letni mężczyzna, który w nocy z piątku na sobotę znieważył policjantów na ul. Wzgórze w Bielsku-Białej. Po zatrzymaniu przez policjantów młodzieniec oddał mocz we własne spodnie.
więcej
2017-08-13
Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego - foto
Ponad 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca subaru, który poruszał się ul. Kwiatkowskiego w Bielsku-Białej. Mężczyznę ujął kierowca innej osobówki.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Bielszczanka 2016-06-01 23:09
Fajnie że piesek też odwiedzi dzieciaki.
niezarejestrowany - Czytelnik 2016-06-01 21:08
Dobra robota i wspaniały pomysł.
niezarejestrowany - mama 2016-06-01 18:04
Aż miło poczytać.Uśmiech sam pojawił się na twarzy.
niezarejestrowany - Podpis 2016-06-01 17:40
Pięknie! :)
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic