Zgłoś zdarzenie

Zderzenie aut na Dmowskiego - foto


2017-02-16  |  komentarzy (2)

Jeden zastęp Wojskowej Straży Pożarnej neutralizował skutki zderzenia dwóch samochodów osobowych na ul. Dmowskiego w Bielsku-Białej. Zespół ratownictwa medycznego zabrał do szpitala 43-letnią kobietę.

Do zdarzenia doszło około godz. 17.10 na wysokości „Blaszaka”. Przebieg zdarzenia widzieli strażnicy miejscy, oczekujący na zmianę świateł na sygnalizatorze.

- Kierująca samochodem osobowym marki ford, skręcając w lewo, z ul. Dmowskiego w kierunku osiedlowego parkingu, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu, kierującemu samochodem osobowym marki alfa romeo, który poruszał się ul. Dmowskiego, w kierunku ul. Stojałowskiego - powiedział nam st. insp. Maciej Maksymiuk, Straż Miejska w Bielsku-Białej.

Patrol ruchu drogowego sporządził dokumentację. - Ona chciała wjechać w zakaz ruchu - skwitował starszy pan, lokator pobliskiego bloku. - To „żadna z naszych” - dodał. W szpitalu okazało się, iż sprawczyni zdarzenia nie doznała obrażeń ciała zagrażających życiu lub zdrowiu, została ukarana mandatem karnym i sześcioma punktami. W czasie pracy służb ratunkowych odcinek ul. Dmowskiego był zablokowany, utrudnienia trwały do godz. 18.45.

Tekst i foto: Mirosław Jamro

Wydarzenie wyświetlono 3319 razy


Galeria:


Najnowsze artykuły:
2017-02-26
Obudził ich łomot do drzwi - foto
Dwa patrole policji, w tym Grupę Szybkiego Reagowania wysłano po otrzymaniu zgłoszenia nocnej awantury w bloku przy ul. Rychlińskiego w Bielsku-Białej. Policjanci zatrzymali jedną osobę.
więcej
2017-02-25
Ściął zakręt i nie zauważył pieszej - foto
Około godz. 9.40 na skrzyżowaniu ul. Asnyka z ul. Listopadową w Bielsku-Białej doszło do potrącenia kobiety. Zespół ratownictwa medycznego zabrał poszkodowaną do szpitala.
więcej
2017-02-25
Cztery osoby uratowane z pożaru - foto
Cztery zastępy straży pożarnej uczestniczyły w gaszeniu nocnego pożaru w bloku przy ul. Lajkonika w Bielsku-Białej. Dwa zespoły ratownictwa medycznego zabrały do szpitala cztery osoby, w tym jedną w stanie ciężkim.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Kierowca 2017-02-22 13:28
Widzę, że Hans to samotny onan, który niema powodzenia u kobiet i z całej tej bezsilności szuka zemsty w internecie pisząc takie komentarze... żałosne
niezarejestrowany - Hans 2017-02-19 07:56
Szkoda ze nie doznała obrażeń ręce powinno jej polamac żeby już więcej do auta zmywarka nie siadala
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic