Zgłoś zdarzenie

Usłyszeli wołanie o pomoc - foto


2017-03-20  |  komentarzy (1)

Około godz. 20.00 oficer dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, iż w jednym z mieszkań bloku przy ul. Rychlińskiego w Bielsku-Białej ktoś wzywa pomocy. Interweniowały służby ratunkowe. Do szpitala odwieziono staruszkę z urazem głowy.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że kobieta w wieku około 80 lat nie może samodzielnie otworzyć drzwi. Gdy strażacy wyważyli drzwi, staruszka leżała na podłodze przedpokoju. Stwierdzono u niej uraz głowy. Po udzieleniu pierwszej pomocy została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego i przewieziona do szpitala.

W akcji uczestniczył zastęp straży pożarnej z JRG1, mieszany patrol policji i Straży Miejskiej oraz pogotowie ratunkowe. Działania zakończono około godz. 20.45.

Tekst i foto: Mirosław Jamro

Wydarzenie wyświetlono 2708 razy


Galeria:
Najnowsze artykuły:
2017-06-25
Pijany Turek dachował autem - foto
Trzy zastępy straży pożarnej wysłano po otrzymaniu zgłoszenia nocnego dachowania samochodu osobowego na ul. Strumieńskiej w Jasienicy. 28-letni obywatel Turcji, który wydmuchał ponad promil alkoholu, został odwieziony do szpitala.
więcej
2017-06-24
Tragedia w nurtach Wisły
Cztery zastępy straży pożarnej wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż nurtem Wisły w Zabrzegu płynie ciało mężczyzny. Pomimo kilkudziesięciominutowej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować.
więcej
2017-06-24
Policyjna akcja na Bystrzańskiej - foto
Na ul. Bystrzańskiej w Bielsku-Białej policjanci drogówki prowadzili dziś akcję pod hasłem „Nie bądź następny”. W minionych dniach na drogach regionu wskutek ciężkich obrażeń ciała śmierć poniosło dwóch motocyklistów, a trzeci jest w stanie ciężkim.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Kaka 2017-03-23 16:39
Od czego ten uraz głowy?
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic