Zgłoś zdarzenie

Usłyszeli wołanie o pomoc - foto


2017-03-20  |  komentarzy (1)

Około godz. 20.00 oficer dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, iż w jednym z mieszkań bloku przy ul. Rychlińskiego w Bielsku-Białej ktoś wzywa pomocy. Interweniowały służby ratunkowe. Do szpitala odwieziono staruszkę z urazem głowy.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że kobieta w wieku około 80 lat nie może samodzielnie otworzyć drzwi. Gdy strażacy wyważyli drzwi, staruszka leżała na podłodze przedpokoju. Stwierdzono u niej uraz głowy. Po udzieleniu pierwszej pomocy została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego i przewieziona do szpitala.

W akcji uczestniczył zastęp straży pożarnej z JRG1, mieszany patrol policji i Straży Miejskiej oraz pogotowie ratunkowe. Działania zakończono około godz. 20.45.

Tekst i foto: Mirosław Jamro

Wydarzenie wyświetlono 2681 razy


Galeria:
Najnowsze artykuły:
2017-05-19
Czołowe zderzenie rowerzystów - foto
Dwóch rowerzystów zostało przewiezionych do szpitala w wyniku czołowego zderzenia na ścieżce rowerowej przy ul. Zwardońskiej w Bielsku-Białej. W momencie zderzenia tylko jeden z mężczyzn jechał w kasku.
więcej
2017-05-18
Uderzył w zaparkowany samochód
Jeden zastęp straży pożarnej z JRG1 neutralizował skutki uderzenia samochodu osobowego w pojazd zaparkowany na terenie posesji przy ul. Laskowej w Bielsku-Białej. 70-letni sprawca zdarzenia najprawdopodobniej zasłabł.
więcej
2017-05-18
Rowerzysta przewrócił się na auto
Promil alkoholu w wydychanym powietrzu miał 19-letni rowerzysta, który wczoraj na ul. Bestwińskiej w Bielsku-Białej przewrócił się i uderzył w osobowe audi. Na bagażniku roweru mężczyzna wiózł duży i nieprawidłowo zabezpieczony ładunek.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Kaka 2017-03-23 16:39
Od czego ten uraz głowy?
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic