Zgłoś zdarzenie

Usłyszeli wołanie o pomoc - foto


2017-03-20  |  komentarzy (1)

Około godz. 20.00 oficer dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, iż w jednym z mieszkań bloku przy ul. Rychlińskiego w Bielsku-Białej ktoś wzywa pomocy. Interweniowały służby ratunkowe. Do szpitala odwieziono staruszkę z urazem głowy.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że kobieta w wieku około 80 lat nie może samodzielnie otworzyć drzwi. Gdy strażacy wyważyli drzwi, staruszka leżała na podłodze przedpokoju. Stwierdzono u niej uraz głowy. Po udzieleniu pierwszej pomocy została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego i przewieziona do szpitala.

W akcji uczestniczył zastęp straży pożarnej z JRG1, mieszany patrol policji i Straży Miejskiej oraz pogotowie ratunkowe. Działania zakończono około godz. 20.45.

Tekst i foto: Mirosław Jamro

Wydarzenie wyświetlono 2778 razy


Galeria:
Najnowsze artykuły:
2017-08-14
Pijany siedział na krawędzi dachu - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, pogotowie ratunkowe oraz policję wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż na krawędzi dachu budynku przy ul. Grażyny w Bielsku-Białej siedzi mężczyzna. Desperata uratowali policjanci.
więcej
2017-08-13
Znieważył policjantów na służbie
Ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 26-letni mężczyzna, który w nocy z piątku na sobotę znieważył policjantów na ul. Wzgórze w Bielsku-Białej. Po zatrzymaniu przez policjantów młodzieniec oddał mocz we własne spodnie.
więcej
2017-08-13
Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego - foto
Ponad 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca subaru, który poruszał się ul. Kwiatkowskiego w Bielsku-Białej. Mężczyznę ujął kierowca innej osobówki.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Kaka 2017-03-23 16:39
Od czego ten uraz głowy?
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic