Zgłoś zdarzenie

Uderzył w zaparkowany samochód


2017-05-18  |  komentarzy (0)

Jeden zastęp straży pożarnej z JRG1 neutralizował skutki uderzenia samochodu osobowego w pojazd zaparkowany na terenie posesji przy ul. Laskowej w Bielsku-Białej. 70-letni sprawca zdarzenia najprawdopodobniej zasłabł.

Do zdarzenia doszło około godz. 8.00. - 70-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym ford fiesta w wyniku zasłabnięcia utracił panowanie nad kierowanym pojazdem, który uderzył osobowego volkswagena - powiedział nam mł. asp. Maciej Gibas z wydziału ruchu drogowego KMP w Bielsku-Białej.

Wobec kierowcy forda zostanie sporządzony wniosek o skierowanie na badania lekarskie. Działania straży pożarnej zakonczono o godz. 9.10.

Tekst i foto: Mirosław Jamro

Wydarzenie wyświetlono 1564 razy
Najnowsze artykuły:
2017-06-25
Pijany Turek dachował autem - foto
Trzy zastępy straży pożarnej wysłano po otrzymaniu zgłoszenia nocnego dachowania samochodu osobowego na ul. Strumieńskiej w Jasienicy. 28-letni obywatel Turcji, który wydmuchał ponad promil alkoholu, został odwieziony do szpitala.
więcej
2017-06-24
Tragedia w nurtach Wisły
Cztery zastępy straży pożarnej wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż nurtem Wisły w Zabrzegu płynie ciało mężczyzny. Pomimo kilkudziesięciominutowej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować.
więcej
2017-06-24
Policyjna akcja na Bystrzańskiej - foto
Na ul. Bystrzańskiej w Bielsku-Białej policjanci drogówki prowadzili dziś akcję pod hasłem „Nie bądź następny”. W minionych dniach na drogach regionu wskutek ciężkich obrażeń ciała śmierć poniosło dwóch motocyklistów, a trzeci jest w stanie ciężkim.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic