Zgłoś zdarzenie

Uderzył w zaparkowany samochód


2017-05-18  |  komentarzy (0)

Jeden zastęp straży pożarnej z JRG1 neutralizował skutki uderzenia samochodu osobowego w pojazd zaparkowany na terenie posesji przy ul. Laskowej w Bielsku-Białej. 70-letni sprawca zdarzenia najprawdopodobniej zasłabł.

Do zdarzenia doszło około godz. 8.00. - 70-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym ford fiesta w wyniku zasłabnięcia utracił panowanie nad kierowanym pojazdem, który uderzył osobowego volkswagena - powiedział nam mł. asp. Maciej Gibas z wydziału ruchu drogowego KMP w Bielsku-Białej.

Wobec kierowcy forda zostanie sporządzony wniosek o skierowanie na badania lekarskie. Działania straży pożarnej zakonczono o godz. 9.10.

Tekst i foto: Mirosław Jamro

Wydarzenie wyświetlono 1347 razy
Najnowsze artykuły:
2017-05-19
Czołowe zderzenie rowerzystów - foto
Dwóch rowerzystów zostało przewiezionych do szpitala w wyniku czołowego zderzenia na ścieżce rowerowej przy ul. Zwardońskiej w Bielsku-Białej. W momencie zderzenia tylko jeden z mężczyzn jechał w kasku.
więcej
2017-05-18
Rowerzysta przewrócił się na auto
Promil alkoholu w wydychanym powietrzu miał 19-letni rowerzysta, który wczoraj na ul. Bestwińskiej w Bielsku-Białej przewrócił się i uderzył w osobowe audi. Na bagażniku roweru mężczyzna wiózł duży i nieprawidłowo zabezpieczony ładunek.
więcej
2017-05-17
Pozoranci na Stadionie Miejskim - foto
Osiem zastępów straży pożarnej, policja, Straż Miejska oraz grupa poszukiwawczo-ratownicza OSP Bystra uczestniczyło w ćwiczebnym alarmie pożarowym na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Pożar wybuchł w tunelu kablowym pod jedną z trybun.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic