Zgłoś zdarzenie

Uderzył w zaparkowany samochód


2017-05-18  |  komentarzy (0)

Jeden zastęp straży pożarnej z JRG1 neutralizował skutki uderzenia samochodu osobowego w pojazd zaparkowany na terenie posesji przy ul. Laskowej w Bielsku-Białej. 70-letni sprawca zdarzenia najprawdopodobniej zasłabł.

Do zdarzenia doszło około godz. 8.00. - 70-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym ford fiesta w wyniku zasłabnięcia utracił panowanie nad kierowanym pojazdem, który uderzył osobowego volkswagena - powiedział nam mł. asp. Maciej Gibas z wydziału ruchu drogowego KMP w Bielsku-Białej.

Wobec kierowcy forda zostanie sporządzony wniosek o skierowanie na badania lekarskie. Działania straży pożarnej zakonczono o godz. 9.10.

Tekst i foto: Mirosław Jamro

Wydarzenie wyświetlono 1655 razy
Najnowsze artykuły:
2017-08-14
Pijany siedział na krawędzi dachu - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, pogotowie ratunkowe oraz policję wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż na krawędzi dachu budynku przy ul. Grażyny w Bielsku-Białej siedzi mężczyzna. Desperata uratowali policjanci.
więcej
2017-08-13
Znieważył policjantów na służbie
Ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 26-letni mężczyzna, który w nocy z piątku na sobotę znieważył policjantów na ul. Wzgórze w Bielsku-Białej. Po zatrzymaniu przez policjantów młodzieniec oddał mocz we własne spodnie.
więcej
2017-08-13
Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego - foto
Ponad 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca subaru, który poruszał się ul. Kwiatkowskiego w Bielsku-Białej. Mężczyznę ujął kierowca innej osobówki.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic