Zgłoś zdarzenie

Pasażer w piżamie - foto


2017-06-12  |  komentarzy (17)

Wczoraj po południu oficer dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, iż w autobusie stojącym na pętli MZK przy ul. Tuwima w Bielsku-Białej jest pasażer ubrany w… piżamę. Interweniował patrol policji.

 - 50-letni mężczyzna ubrany w piżamę wsiadł do autobusu na przystanku obok Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Kierowca  zaniepokoił się czy nie jest to pacjent, który oddalił się ze szpitala bez wiedzy personelu. W toku czynności ustaliliśmy, że 50-latek miał przy sobie dokumentację medyczną. Gdy nawiązaliśmy kontakt z lekarzem, okazało się, iż faktycznie mężczyzna był pacjentem szpitala, ale został wypisany około godz. 13.00 - relacjonował nam st. sierż. Bartosz Łodziana z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej. Nietuzinkowego pasażera odwieziono radiowozem.

Tekst i foto: Mirosław Jamro

Wydarzenie wyświetlono 4618 razy
Najnowsze artykuły:
2017-06-25
Pijany Turek dachował autem - foto
Trzy zastępy straży pożarnej wysłano po otrzymaniu zgłoszenia nocnego dachowania samochodu osobowego na ul. Strumieńskiej w Jasienicy. 28-letni obywatel Turcji, który wydmuchał ponad promil alkoholu, został odwieziony do szpitala.
więcej
2017-06-24
Tragedia w nurtach Wisły
Cztery zastępy straży pożarnej wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż nurtem Wisły w Zabrzegu płynie ciało mężczyzny. Pomimo kilkudziesięciominutowej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować.
więcej
2017-06-24
Policyjna akcja na Bystrzańskiej - foto
Na ul. Bystrzańskiej w Bielsku-Białej policjanci drogówki prowadzili dziś akcję pod hasłem „Nie bądź następny”. W minionych dniach na drogach regionu wskutek ciężkich obrażeń ciała śmierć poniosło dwóch motocyklistów, a trzeci jest w stanie ciężkim.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - !!!!!!! 2017-06-13 06:44
Jak mozna qyjsc ze szpitala w pizamie i ochrona tego nie widzi?? Czyli wejsc tez moze kazdy .?Napraede mamy szczescie ze nie ma w naszym kraju ekstremistow islamskicj.
niezarejestrowany - kuba 2017-06-12 18:54
kierowca zwyczajnie się zaniepokoił, bo być może ta osoba opuściła szpital bez wiedzy lekarzy, bardzo dobrze że zareagował!
niezarejestrowany - NieMamPytań 2017-06-12 18:30
No ale przecież piżama to nie jest coś obscenicznego. Może faktycznie gość wyglądał nietypowo, ale nie można ograniczać jego swobód obywatelskich ;)
niezarejestrowany - byuo 2017-06-12 17:35
a co nie wolno chodzić w pidżamie
Doqueverstebh 2017-06-12 12:02
Nie no...w piżamie gościa wypuścić...To się nadaje do poważnego rozważenia, jak tak szczerze wygląda opieka i troska o pacjenta w tym szpitalu. Z mojego doświadczenia oraz z doświadczenia wielu innych ludzi, wynika, że ten szpital w tym temacie pozostawia wiele do życzenia!
Doqueverstebh 2017-06-12 11:59
Że tak powiem...pijany był, czy co???
niezarejestrowany - Kac_zoR 2017-06-12 11:45
Tak, bo lekarz po badaniu nie idzie do następnego pacjenta, tylko z tym poprzednim idzie na jego salę i pilnuje, czy ten się ubiera. Ludzie, facet pewnie miał wszystkie ciuchy na swojej sali, lekarz wykonał ostatnie badanie po jakimś zabiegu czy innej interwencji, dał mu dokumenty i powiedział, że może iść się ubrać i do domu. Pacjent pewnie potwierdził, że rozumie i lekarz myślał, że gość pójdzie się ubrać i do domu, a ten od razu skierował się do drzwi. I nawet bym nie miał pretensji do ochroniarza przy wejściu, bo pewnie pacjenci często wychodzą w piżamach zapalić i to jest normalny widok. Ten nasz wojewódzki jest jaki jest, wszyscy wiemy, że niektóre oddziały bardzo kuleją, ale nie wieszajcie na nikim psów za tę sprawę, bo moim zdaniem żaden z pracowników tutaj nie zawinił.
niezarejestrowany - Mateusz 2017-06-12 11:40
Jesteście daremni. Szpital ma zapewniać ubranie ? Skoro tacy dobroduszni to na wolontariat się zapiszcie a nie oceniajcie wszystko wokół
niezarejestrowany - B B 5050 2017-06-12 09:46
Coś mi tu nie pasuje kierowca zobaczył gościa w pizamie na Tuwima a to przecież na Langiewicza a Wojewódzki jest na armii krajowej na Szyndzielni to gdzie w końcu go znalezli
niezarejestrowany - Romek 2017-06-12 09:42
Kasia nie wziąść tylko wziąć .Warto zapamiętać.
niezarejestrowany - Gda 2017-06-12 08:54
Moze czas Panie dyrektorze szpitala na jakas reakcje?? A moze wszystko jest ok. Jutro wyjdzie ktos z sali operacyjnej ? Skandal i tyle !!!!! A ta ochrona w szpitalu ludzie widzieliscie ich lepiej postawic manekiny zaoszczedzi sie na pensji a robote tak samo zrobia.
niezarejestrowany - Skandal 2017-06-12 08:51
Jesli taka jest prawda to juz nie mozna tego nazywac sluzba zdrowia a korporacja widzicie roznice??
niezarejestrowany - Kubuś Puchatek 2017-06-12 08:40
Sprawa dla policji
niezarejestrowany - Kasia 2017-06-12 08:36
Ciuch zawsze można wziąść Caritasu
niezarejestrowany - S.Z. 2017-06-12 08:29
Ja tutaj nie widzę problemu i winy szpitala. Zostaw namiar do siebie, niech szpital powiadamia Ciebie, że wypisują pacjenta w piżamie i przyjedziesz go odebrać przy okazji weźmiesz jakiś ciuch dla niego lub jej.
niezarejestrowany - Nelly 2017-06-12 08:05
Teraz szpital nie interesuje sie pacjentem wyoisanym,moze nawet bez ubrania wyjsc.
niezarejestrowany - Dobra zmiana 2017-06-12 07:18
I ze szpitala go wypuscili w pizamie brawo sluzba zdrowia !!!