Zgłoś zdarzenie

Czołowe zderzenie w Bujakowie - foto


2017-06-15  |  komentarzy (5)

Cztery zastępy straży pożarnej wysłano po otrzymaniu zgłoszenia wypadku drogowego z udziałem trzech samochodów na ul. Bielskiej w Bujakowie. Ambulanse odwiozły do szpitala dwie osoby, w tym kobietę w ciężkim stanie, która trafiła na OAiIT.

Do zdarzenia doszło na wysokości skrzyżowania z ul. Cmentarną. - Ze wstępnych ustaleń wynika, iż samochód osobowy alfa romeo, poruszając się ul. Bielską w kierunku Kobiernic, najechał na tył auta poprzedzającego renault, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z fordem kuga. Trwają czynności wyjaśniające, ile osób jechało w alfa romeo i kto kierował tym pojazdem - powiedział nam sierż. Jakub Jeziorski z wydziału ruchu drogowego KMP w Bielsku-Białej.

Policjanci sporządzili dokumentację, zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Działania czterech zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, neutralizacji plam płynów eksploatacyjnych z rozbitych aut oraz kierowaniu ruchem pojazdów. W czasie pracy służb ratunkowych odcinek ul. Bielskiej był zablokowany dla ruchu w obu kierunkach. Utrudnienia trwały do północy. W akcji uczestniczyły dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, po jednym z OSP Bujaków i OSP Kobiernice, dwa zespoły ratownictwa medycznego i dwa patrole policji.

Aktualizacja: 16 czerwca 2017, godz. 9.10

 - Obrażeń ciała doznali kierujący fordem i pasażerka tego pojazdu oraz pasażerka alfa romeo. Mężczyzna, który kierował samochodem alfa romeo zbiegł z miejsca zdarzenia. Ustalamy, kto kierował tym pojazdem - poinformowała nasz portal nadkom. Aleksandra Gęga z KMP w Bielsku-Białej

Tekst i foto: Mirosław Jamro

Wydarzenie wyświetlono 11152 razy


Galeria:
Najnowsze artykuły:
2017-08-14
Pijany siedział na krawędzi dachu - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, pogotowie ratunkowe oraz policję wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż na krawędzi dachu budynku przy ul. Grażyny w Bielsku-Białej siedzi mężczyzna. Desperata uratowali policjanci.
więcej
2017-08-13
Znieważył policjantów na służbie
Ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 26-letni mężczyzna, który w nocy z piątku na sobotę znieważył policjantów na ul. Wzgórze w Bielsku-Białej. Po zatrzymaniu przez policjantów młodzieniec oddał mocz we własne spodnie.
więcej
2017-08-13
Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego - foto
Ponad 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca subaru, który poruszał się ul. Kwiatkowskiego w Bielsku-Białej. Mężczyznę ujął kierowca innej osobówki.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - speede gonzalez 2017-06-29 11:19
Lusia umówisz się ze mną na kawę +?
niezarejestrowany - Lusia 2017-06-25 21:57
Mógł zabić tylu ludzi. Jak można jeździć pijanym czy po prochach. Największa kara dla niego.
Ukryty 2017-06-16 21:05
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
Ukryty 2017-06-16 15:17
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
Ukryty 2017-06-16 12:15
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic