Zgłoś zdarzenie

Czołowe zderzenie w Bujakowie - foto


2017-06-15  |  komentarzy (3)

Cztery zastępy straży pożarnej wysłano po otrzymaniu zgłoszenia wypadku drogowego z udziałem trzech samochodów na ul. Bielskiej w Bujakowie. Ambulanse odwiozły do szpitala dwie osoby, w tym kobietę w ciężkim stanie, która trafiła na OAiIT.

Do zdarzenia doszło na wysokości skrzyżowania z ul. Cmentarną. - Ze wstępnych ustaleń wynika, iż samochód osobowy alfa romeo, poruszając się ul. Bielską w kierunku Kobiernic, najechał na tył auta poprzedzającego renault, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z fordem kuga. Trwają czynności wyjaśniające, ile osób jechało w alfa romeo i kto kierował tym pojazdem - powiedział nam sierż. Jakub Jeziorski z wydziału ruchu drogowego KMP w Bielsku-Białej.

Policjanci sporządzili dokumentację, zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Działania czterech zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, neutralizacji plam płynów eksploatacyjnych z rozbitych aut oraz kierowaniu ruchem pojazdów. W czasie pracy służb ratunkowych odcinek ul. Bielskiej był zablokowany dla ruchu w obu kierunkach. Utrudnienia trwały do północy. W akcji uczestniczyły dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, po jednym z OSP Bujaków i OSP Kobiernice, dwa zespoły ratownictwa medycznego i dwa patrole policji.

Aktualizacja: 16 czerwca 2017, godz. 9.10

 - Obrażeń ciała doznali kierujący fordem i pasażerka tego pojazdu oraz pasażerka alfa romeo. Mężczyzna, który kierował samochodem alfa romeo zbiegł z miejsca zdarzenia. Ustalamy, kto kierował tym pojazdem - poinformowała nasz portal nadkom. Aleksandra Gęga z KMP w Bielsku-Białej

Tekst i foto: Mirosław Jamro

Wydarzenie wyświetlono 10795 razy


Galeria:
Najnowsze artykuły:
2017-06-25
Pijany Turek dachował autem - foto
Trzy zastępy straży pożarnej wysłano po otrzymaniu zgłoszenia nocnego dachowania samochodu osobowego na ul. Strumieńskiej w Jasienicy. 28-letni obywatel Turcji, który wydmuchał ponad promil alkoholu, został odwieziony do szpitala.
więcej
2017-06-24
Tragedia w nurtach Wisły
Cztery zastępy straży pożarnej wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż nurtem Wisły w Zabrzegu płynie ciało mężczyzny. Pomimo kilkudziesięciominutowej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować.
więcej
2017-06-24
Policyjna akcja na Bystrzańskiej - foto
Na ul. Bystrzańskiej w Bielsku-Białej policjanci drogówki prowadzili dziś akcję pod hasłem „Nie bądź następny”. W minionych dniach na drogach regionu wskutek ciężkich obrażeń ciała śmierć poniosło dwóch motocyklistów, a trzeci jest w stanie ciężkim.
więcej
Komentarze:


  

Ukryty 2017-06-16 21:05
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
Ukryty 2017-06-16 15:17
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
Ukryty 2017-06-16 12:15
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic