Zgłoś zdarzenie

Zderzenie aut na Andersa - foto


2017-06-16  |  komentarzy (5)

Jeden zastęp straży pożarnej z JRG2 neutralizował skutki zderzenia dwóch samochodów osobowych w al. Gen. Andersa w Bielsku-Białej. Zespoły ratownictwa medycznego odwiozły do szpitala dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci.

Do zdarzenia doszło około godz. 15.30 na wysokości skrzyżowania z ul. Sobieskiego. - Oba pojazdy poruszały się lewym pasem al. Gen. Andersa w kierunku centrum miasta. Kierująca osobowym mercedesem, nie zachowała bezpiecznej odległości za samochodem poprzedzającym, w wyniku czego najechała na tył audi, którego kierowca, w związku ze zmianą światła na czerwone, zatrzymał pojazd przed sygnalizacją świetlną - powiedział nam sierż. Adam Kubicius z wydziału ruchu drogowego KMP w Bielsku-Białej

Patrol ruchu drogowego sporządził dokumentację. W szpitalu okazało się, że kierowca audi doznał skręcenia odcinka szyjnego kręgosłupa i stłuczenia głowy – po przebadaniu został zwolniony do domu, natomiast 79-letnia letnia pasażerka mercedesa doznała złamania mostka z przemieszczeniem. Dzieci nie doznały obrażeń ciała. Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy, dalsze czynności w sprawie prowadzi policja. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Tekst i foto: Mirosław Jamro

Wydarzenie wyświetlono 7679 razy


Galeria:
Najnowsze artykuły:
2017-08-14
Pijany siedział na krawędzi dachu - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, pogotowie ratunkowe oraz policję wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż na krawędzi dachu budynku przy ul. Grażyny w Bielsku-Białej siedzi mężczyzna. Desperata uratowali policjanci.
więcej
2017-08-13
Znieważył policjantów na służbie
Ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 26-letni mężczyzna, który w nocy z piątku na sobotę znieważył policjantów na ul. Wzgórze w Bielsku-Białej. Po zatrzymaniu przez policjantów młodzieniec oddał mocz we własne spodnie.
więcej
2017-08-13
Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego - foto
Ponad 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca subaru, który poruszał się ul. Kwiatkowskiego w Bielsku-Białej. Mężczyznę ujął kierowca innej osobówki.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - MMcs 2017-06-18 13:48
Yzy nie masz podstaw osądzać że to "dama" bo nic nie wiesz (nie wszystkie poprawiają makijaż w trakcie jazdy)!! Skoro kobieta chciała skręcić w lewo to stała na lewym pasie.
niezarejestrowany - Yzy 2017-06-17 15:19
I kolejna dama zapatrzona w telefon lub poprawiająca makijaż doprowadziła do wypadku. Powinni dożywotnio odebrać jej prawo jazdy.
niezarejestrowany - ręce opadają 2017-06-17 14:26
Dlaczego policja nie robi nic z "miszczami" lewego pasa ??? Jechałem w środę od Bystrzańskiej (dawny zajazd Ondraszek) aż do zjazdu w prawo za hotelem Prezydent w kierunku Komorowickiej. Lewym pasem snuje się pan z niunią zajęty rozmową i nie miał ochoty zjechać na prawy gdzie mógł to zrobić kilka jak nie kilkanaście razy ale przecież on jedzie "ałdi".Myślę że wykonał ten manewr dopiero w Tychach ponieważ blachy miał na ST...
niezarejestrowany - Mitch 2017-06-16 21:47
W domu siedzieć.
niezarejestrowany - abc 2017-06-16 19:46
Kolejny dzień i kolejna kobieta bum, bum. Aha pamiętajcie, gdy pada jest mokro...
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic