Zgłoś zdarzenie

Zderzenie aut na Andersa - foto


2017-06-16  |  komentarzy (5)

Jeden zastęp straży pożarnej z JRG2 neutralizował skutki zderzenia dwóch samochodów osobowych w al. Gen. Andersa w Bielsku-Białej. Zespoły ratownictwa medycznego odwiozły do szpitala dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci.

Do zdarzenia doszło około godz. 15.30 na wysokości skrzyżowania z ul. Sobieskiego. - Oba pojazdy poruszały się lewym pasem al. Gen. Andersa w kierunku centrum miasta. Kierująca osobowym mercedesem, nie zachowała bezpiecznej odległości za samochodem poprzedzającym, w wyniku czego najechała na tył audi, którego kierowca, w związku ze zmianą światła na czerwone, zatrzymał pojazd przed sygnalizacją świetlną - powiedział nam sierż. Adam Kubicius z wydziału ruchu drogowego KMP w Bielsku-Białej

Patrol ruchu drogowego sporządził dokumentację. W szpitalu okazało się, że kierowca audi doznał skręcenia odcinka szyjnego kręgosłupa i stłuczenia głowy – po przebadaniu został zwolniony do domu, natomiast 79-letnia letnia pasażerka mercedesa doznała złamania mostka z przemieszczeniem. Dzieci nie doznały obrażeń ciała. Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy, dalsze czynności w sprawie prowadzi policja. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Tekst i foto: Mirosław Jamro

Wydarzenie wyświetlono 7433 razy


Galeria:
Najnowsze artykuły:
2017-06-25
Pijany Turek dachował autem - foto
Trzy zastępy straży pożarnej wysłano po otrzymaniu zgłoszenia nocnego dachowania samochodu osobowego na ul. Strumieńskiej w Jasienicy. 28-letni obywatel Turcji, który wydmuchał ponad promil alkoholu, został odwieziony do szpitala.
więcej
2017-06-24
Tragedia w nurtach Wisły
Cztery zastępy straży pożarnej wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż nurtem Wisły w Zabrzegu płynie ciało mężczyzny. Pomimo kilkudziesięciominutowej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować.
więcej
2017-06-24
Policyjna akcja na Bystrzańskiej - foto
Na ul. Bystrzańskiej w Bielsku-Białej policjanci drogówki prowadzili dziś akcję pod hasłem „Nie bądź następny”. W minionych dniach na drogach regionu wskutek ciężkich obrażeń ciała śmierć poniosło dwóch motocyklistów, a trzeci jest w stanie ciężkim.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - MMcs 2017-06-18 13:48
Yzy nie masz podstaw osądzać że to "dama" bo nic nie wiesz (nie wszystkie poprawiają makijaż w trakcie jazdy)!! Skoro kobieta chciała skręcić w lewo to stała na lewym pasie.
niezarejestrowany - Yzy 2017-06-17 15:19
I kolejna dama zapatrzona w telefon lub poprawiająca makijaż doprowadziła do wypadku. Powinni dożywotnio odebrać jej prawo jazdy.
niezarejestrowany - ręce opadają 2017-06-17 14:26
Dlaczego policja nie robi nic z "miszczami" lewego pasa ??? Jechałem w środę od Bystrzańskiej (dawny zajazd Ondraszek) aż do zjazdu w prawo za hotelem Prezydent w kierunku Komorowickiej. Lewym pasem snuje się pan z niunią zajęty rozmową i nie miał ochoty zjechać na prawy gdzie mógł to zrobić kilka jak nie kilkanaście razy ale przecież on jedzie "ałdi".Myślę że wykonał ten manewr dopiero w Tychach ponieważ blachy miał na ST...
niezarejestrowany - Mitch 2017-06-16 21:47
W domu siedzieć.
niezarejestrowany - abc 2017-06-16 19:46
Kolejny dzień i kolejna kobieta bum, bum. Aha pamiętajcie, gdy pada jest mokro...
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic