Zgłoś zdarzenie

Śmierć przyszła na ulicy - foto


2017-06-19  |  komentarzy (3)

Bielscy policjanci ustalają okoliczności śmierci 65-letniej kobiety, którą znaleziono dziś po południu na ul. Wypoczynkowej w Bielsku-Białej. Pomimo wysiłków ratowników dwóch zespołów ratownictwa medycznego, kobiety nie udało się uratować.

Oficer dyżurny policji otrzymał zgłoszenie około godz. 18.45. Gdy policjanci dojechali na miejsce okazało się, że na jezdni trwa reanimacja kobiety. Ze względu na uzasadnione podejrzenie, iż jej obrażenia mogą być wynikiem potrącenia, wysłano patrol ruchu drogowego. Jak dowiedział się nasz portal, kobieta leżała twarzą skierowaną do nawierzchni jezdni, około metra od krawędzi jezdni. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon.

W toku czynności policjanci ustalili tożsamość zmarłej. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kilkanaście minut wcześniej kobieta robiła zakupy w pobliskim sklepie. Tam źle się poczuła, ale nie chciała pomocy. Szczegółowe okoliczności ustala policja pod nadzorem prokuratora.

Tekst i foto: Mirosław Jamro

Wydarzenie wyświetlono 17485 razy
Najnowsze artykuły:
2017-08-14
Pijany siedział na krawędzi dachu - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, pogotowie ratunkowe oraz policję wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż na krawędzi dachu budynku przy ul. Grażyny w Bielsku-Białej siedzi mężczyzna. Desperata uratowali policjanci.
więcej
2017-08-13
Znieważył policjantów na służbie
Ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 26-letni mężczyzna, który w nocy z piątku na sobotę znieważył policjantów na ul. Wzgórze w Bielsku-Białej. Po zatrzymaniu przez policjantów młodzieniec oddał mocz we własne spodnie.
więcej
2017-08-13
Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego - foto
Ponad 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca subaru, który poruszał się ul. Kwiatkowskiego w Bielsku-Białej. Mężczyznę ujął kierowca innej osobówki.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - dracula 2017-06-20 11:22
Historia smutna ale zwykła i jedna z wielu, za to tytuł artykułu niezwykły. Gratulacje.
niezarejestrowany - NieMamPytań 2017-06-19 23:21
Przykre :( [*]
niezarejestrowany - Kap 2017-06-19 22:14
Ta kobieta była podobno na coś chora ale nikomu tego nie mówiła
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic