Zgłoś zdarzenie

Śmierć przyszła na ulicy - foto


2017-06-19  |  komentarzy (3)

Bielscy policjanci ustalają okoliczności śmierci 65-letniej kobiety, którą znaleziono dziś po południu na ul. Wypoczynkowej w Bielsku-Białej. Pomimo wysiłków ratowników dwóch zespołów ratownictwa medycznego, kobiety nie udało się uratować.

Oficer dyżurny policji otrzymał zgłoszenie około godz. 18.45. Gdy policjanci dojechali na miejsce okazało się, że na jezdni trwa reanimacja kobiety. Ze względu na uzasadnione podejrzenie, iż jej obrażenia mogą być wynikiem potrącenia, wysłano patrol ruchu drogowego. Jak dowiedział się nasz portal, kobieta leżała twarzą skierowaną do nawierzchni jezdni, około metra od krawędzi jezdni. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon.

W toku czynności policjanci ustalili tożsamość zmarłej. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kilkanaście minut wcześniej kobieta robiła zakupy w pobliskim sklepie. Tam źle się poczuła, ale nie chciała pomocy. Szczegółowe okoliczności ustala policja pod nadzorem prokuratora.

Tekst i foto: Mirosław Jamro

Wydarzenie wyświetlono 17155 razy
Najnowsze artykuły:
2017-06-25
Pijany Turek dachował autem - foto
Trzy zastępy straży pożarnej wysłano po otrzymaniu zgłoszenia nocnego dachowania samochodu osobowego na ul. Strumieńskiej w Jasienicy. 28-letni obywatel Turcji, który wydmuchał ponad promil alkoholu, został odwieziony do szpitala.
więcej
2017-06-24
Tragedia w nurtach Wisły
Cztery zastępy straży pożarnej wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż nurtem Wisły w Zabrzegu płynie ciało mężczyzny. Pomimo kilkudziesięciominutowej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować.
więcej
2017-06-24
Policyjna akcja na Bystrzańskiej - foto
Na ul. Bystrzańskiej w Bielsku-Białej policjanci drogówki prowadzili dziś akcję pod hasłem „Nie bądź następny”. W minionych dniach na drogach regionu wskutek ciężkich obrażeń ciała śmierć poniosło dwóch motocyklistów, a trzeci jest w stanie ciężkim.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - dracula 2017-06-20 11:22
Historia smutna ale zwykła i jedna z wielu, za to tytuł artykułu niezwykły. Gratulacje.
niezarejestrowany - NieMamPytań 2017-06-19 23:21
Przykre :( [*]
niezarejestrowany - Kap 2017-06-19 22:14
Ta kobieta była podobno na coś chora ale nikomu tego nie mówiła
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic