Zgłoś zdarzenie

Nocą przewrócili malucha na bok - foto


2017-07-07  |  komentarzy (26)

W nocy z czwartku na piątek trzech mężczyzn uszkodziło cztery samochody osobowe zaparkowane w pobliżu wieżowca przy ul. Morskie Oko w Bielsku-Białej. Wandale przewrócili na bok malucha oraz kontener na używaną odzież. W toku czynności zatrzymano jedną osobę.

Oficer dyżurny policji otrzymał zgłoszenie zdarzenia w czwartek około godz. 23.05. Na miejsce wysłano patrole policji, w tym policjantów operacyjnych. - Wpierw w dwójkę próbowali przewrócić tego malucha, ale nie dali rady, choć maluch jest stosunkowo lekkim autem. W trójkę im się udało. Oprócz samochodu przewrócili także kontener na używaną odzież - relacjonował nam lokator pobliskiego bloku. Fiat 126p miał świeżo zakonserwowane podwozie.

W związku ze zdarzeniem policjanci zatrzymali młodego mężczyznę. Na jego rękach były ślady konserwacji, których próbował się pozbyć. W toku policyjnych czynności ustalono, iż łącznie zostały uszkodzone cztery samochody osobowe: fiat 126p, volkswagen, fiat seicento i peugeot. Dalsze czynności w sprawie prowadzić będzie policja.

Tekst i foto: Mirosław Jamro

Wydarzenie wyświetlono 11236 razy


Galeria:








Najnowsze artykuły:
2017-07-21
Śmiertelny wypadek na S52 - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG2 neutralizowały skutki uderzenia samochodu osobowego w tył lawety pomocy drogowej z załadowanym rozbitym mercedesem na drodze S52 w Bielsku-Białej. Wskutek zderzenia śmierć poniósł 34-letni kierowca renault.
więcej
2017-07-18
Wyciek gazu przy Północnej - foto
Pięć zastępów straży pożarnej oraz pogotowie gazowe wysłano po otrzymaniu zgłoszenia wyczuwalnego zapachu gazu przy ul. Północnej w Bielsku-Białej. W trakcie obchodu zakładu pracownicy ochrony wyczuli zapach gazu, powiadomiono WCPR.
więcej
2017-07-18
Opóźniona dostawa warzyw - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1 neutralizowały skutki zderzenia samochodu dostawczego z osobowym na ul. Konopnickiej w Bielsku-Białej. Zespół ratownictwa medycznego zabrał do szpitala kierowcę osobówki.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - obiektywny 2017-07-10 14:52
nic prostszego każdy z uszkodzonych samochodów oddać do ASO zabrać samochód zastępczy, rachunki będą wystarczająca karą
Ukryty 2017-07-08 19:03
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - Janusz 2017-07-08 06:30
Każdemu po 25 tysięcy grzywny i jeszcze pałą po tyłach to by sięnauczyli
niezarejestrowany - Nuova 2017-07-07 22:24
Opublikować mordy tępych dzid i roboty fizyczne, to może odechce się im dziczyć
Ukryty 2017-07-07 19:30
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - szaba 2017-07-07 18:39
Delikatnie napisano , zatrzymano młodego mężczyzne i koniec kropka
Jak zostanie ukarany tego się już nie dowiemy
niezarejestrowany - AdiHalcnow 2017-07-07 18:33
Nie mężczyźni a dzieciaki. Mężczyzna bez żadnej pomocy innych malucha na bok przewraca.
niezarejestrowany - bbtsfan 2017-07-07 17:04
za dewastacje cudzej własności !!! ŁAMAĆ ŁAPY KOŁEM NA PALCU CHROBREGO zawsze w czwartki o 18:00
niezarejestrowany - Obserwator 2017-07-07 16:23
@ pała - zgadzam się z Tobą. Resocjalizować bez ustanku.
@ dzida, jakiej, no karpackiej chyba ;)
niezarejestrowany - dzida 2017-07-07 14:51
Jakiej narodowości byli ci dzicy ludzie?
niezarejestrowany - pała 2017-07-07 13:18
Obserwator - takich najlepiej resocjalizować "blondyną". Nastęnym razem nie będzie miał ochoty na takie chuligaństwo.
niezarejestrowany - Bielszczanin 2017-07-07 13:04
Masakra...i jak tu wytłumaczyć teraz dziecku że może spać tylko w jednej pozycji?
niezarejestrowany - gość 2017-07-07 12:09
biedny maluszek..
niezarejestrowany - zenek 2017-07-07 12:04
Bez przesady , jakich trzech mężczyzn??? Chyba raczej trzy bezmózgi
niezarejestrowany - Obserwator 2017-07-07 11:49
Do dosłownie brak słów. Patologia z którą należy walczyć wszelkimi dostępnymi środkami i metodami. Skoro nie ma poszanowania dla rzeczy innych ludzi, to zabrać mu wszystko co ma i spalić. Niech zobaczy jak to jest niszczyć cudzą własność. Tylko pytanie, jaki sposób na takie przypadki będzie skuteczny? Wsadzą go na kilka miesięcy do odsiadki i wątpię aby go to zresocjalizowało. Może zagonić do ciężkich robót, ale cały czas pod czujnym okiem żeby się nie migał od roboty, bo to takim wychodzi najlepiej.
niezarejestrowany - yeti 2017-07-07 11:19
@ KarpaCkie,
Mieszkam na B i to u nas niedawno porysowano 27 (coś około tej liczby jak pamiętam) samochodów.. A i B podobne. Może C troche lepsze.
niezarejestrowany - KarpaCkie 2017-07-07 11:01
Dodajmy że to jednostka A czyli największą patola na Karpackim
niezarejestrowany - taki jeden 2017-07-07 10:00
Trzeba mieć zryty beret na ryju żeby robić takie rzeczy ale karma wraca w ekspresowym tępie i szybko wróci do nich...
niezarejestrowany - aku 2017-07-07 09:54
jajakaan - mapa zagrożen bezpioeczeństwa i zgłaszasz. Masz z tym jakiś problem?
niezarejestrowany - Duży 2017-07-07 08:53
Brak fantazji, siędzą debilki pod blokiem i piją piwo a potem ich roznosi tylko malutki móżdżek nie pozwala na bardziej kreatywne pomysły. Oby teraz wakacje spędzili za kratkami.
niezarejestrowany - jajakaan 2017-07-07 08:40
Standart na Karpackim . Wieczne wysiadywanie na ławkach i chlanie policji nigdy nie ma.
Strasznie się mieszka na tym osiedlu . Współczuję ludziom tym co tam muszą mieszkać za to spółdzielnia kroi jak za zboże .
niezarejestrowany - obuobu 2017-07-07 08:28
skur.... bez szacunku dla cięzkiej pracy innych !!!!!
niezarejestrowany - prawo ???? 2017-07-07 08:27
Ścieżka zdrowia, później wywieźć na Przegibek w nocy, zabrać buty i NAKAZAĆ zameldować się rano na posterunku. Później dalsza resocjalizacja śmieci.
Ukryty 2017-07-07 07:50
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
Ukryty 2017-07-07 07:38