Zgłoś zdarzenie

Pożar drewnianej altany - foto


2017-07-16  |  komentarzy (0)

Pięć zastępów straży pożarnej uczestniczyło w gaszeniu pożaru dużej drewniano-murowanej altany przy ul. Bolesława Śmiałego w Bielsku-Białej. Łunę pożaru było widać z daleka.

Oficer dyżurny MSK otrzymał zgłoszenie pożaru o godz. 1.22. - Po dojeździe na miejsce część drewniana budynku w całości była objęta ogniem. Nasze działania polegały na podaniu trzech prądów gaśniczych wody - powiedział nam mł. bryg. Paweł Krzowski z JRG1 w Bielsku-Białej.

Po ugaszeniu pożaru spalona konstrukcja altany została rozebrana i przelana. Na szczęście wewnątrz altany nie znaleziono osób trzecich. Najprawdopodobniej budynek nie miał podłączenia do sieci energetycznej. Wskutek pożaru doszczętnie spłonęła drewniana część altany o powierzchni około 40 m kw. Przyczynę pożaru oraz właściciela altany ustala policja. W akcji uczestniczyły trzy zastępy straży pożarnej z JRG1, dwa z OSP Straconka oraz patrol policji. Działania strażaków zakończono około godz. 4.15.

Tekst i foto: Mirosław Jamro

Wydarzenie wyświetlono 10480 razy


Galeria:
Najnowsze artykuły:
2017-08-14
Pijany siedział na krawędzi dachu - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, pogotowie ratunkowe oraz policję wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż na krawędzi dachu budynku przy ul. Grażyny w Bielsku-Białej siedzi mężczyzna. Desperata uratowali policjanci.
więcej
2017-08-13
Znieważył policjantów na służbie
Ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 26-letni mężczyzna, który w nocy z piątku na sobotę znieważył policjantów na ul. Wzgórze w Bielsku-Białej. Po zatrzymaniu przez policjantów młodzieniec oddał mocz we własne spodnie.
więcej
2017-08-13
Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego - foto
Ponad 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca subaru, który poruszał się ul. Kwiatkowskiego w Bielsku-Białej. Mężczyznę ujął kierowca innej osobówki.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic