Zgłoś zdarzenie

Pożar drewnianej altany - foto


2017-07-16  |  komentarzy (0)

Pięć zastępów straży pożarnej uczestniczyło w gaszeniu pożaru dużej drewniano-murowanej altany przy ul. Bolesława Śmiałego w Bielsku-Białej. Łunę pożaru było widać z daleka.

Oficer dyżurny MSK otrzymał zgłoszenie pożaru o godz. 1.22. - Po dojeździe na miejsce część drewniana budynku w całości była objęta ogniem. Nasze działania polegały na podaniu trzech prądów gaśniczych wody - powiedział nam mł. bryg. Paweł Krzowski z JRG1 w Bielsku-Białej.

Po ugaszeniu pożaru spalona konstrukcja altany została rozebrana i przelana. Na szczęście wewnątrz altany nie znaleziono osób trzecich. Najprawdopodobniej budynek nie miał podłączenia do sieci energetycznej. Wskutek pożaru doszczętnie spłonęła drewniana część altany o powierzchni około 40 m kw. Przyczynę pożaru oraz właściciela altany ustala policja. W akcji uczestniczyły trzy zastępy straży pożarnej z JRG1, dwa z OSP Straconka oraz patrol policji. Działania strażaków zakończono około godz. 4.15.

Tekst i foto: Mirosław Jamro

Wydarzenie wyświetlono 10173 razy


Galeria:
Najnowsze artykuły:
2017-07-21
Śmiertelny wypadek na S52 - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG2 neutralizowały skutki uderzenia samochodu osobowego w tył lawety pomocy drogowej z załadowanym rozbitym mercedesem na drodze S52 w Bielsku-Białej. Wskutek zderzenia śmierć poniósł 34-letni kierowca renault.
więcej
2017-07-18
Wyciek gazu przy Północnej - foto
Pięć zastępów straży pożarnej oraz pogotowie gazowe wysłano po otrzymaniu zgłoszenia wyczuwalnego zapachu gazu przy ul. Północnej w Bielsku-Białej. W trakcie obchodu zakładu pracownicy ochrony wyczuli zapach gazu, powiadomiono WCPR.
więcej
2017-07-18
Opóźniona dostawa warzyw - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1 neutralizowały skutki zderzenia samochodu dostawczego z osobowym na ul. Konopnickiej w Bielsku-Białej. Zespół ratownictwa medycznego zabrał do szpitala kierowcę osobówki.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic