Zgłoś zdarzenie

Tragedia w domu przy Relaksowej - foto


2017-08-05  |  komentarzy (68)

Bielscy policjanci ustalają okoliczności śmierci 34-letniej kobiety w jednym z mieszkań bloku przy ul. Relaksowej w Bielsku-Białej. Zespół ratownictwa medycznego w eskorcie policji zabrał do szpitala 39-letniego mężczyznę w ciężkim stanie.

Oficer dyżurny policji otrzymał zgłoszenie około godz. 10.40. Ze zgłoszenia wynikało, że agresywny mężczyzna mający niebieską kartę i sądowy zakaz zbliżania się bije kobietę w mieszkaniu. Na miejsce wysłano patrol policji. Wezwano też straż pożarną, aby otworzyła drzwi do mieszkania. Wewnątrz była kobieta oraz mężczyzna, przy czym oboje nie dawali znaku życia. Działania ratowników polegały między innymi na tamowaniu gwałtownego upływu krwi z rany ciętej 39-latka.

 - Otrzymaliśmy zgłoszenie o domowej awanturze. Po wejściu do mieszkania znaleziono mężczyznę i kobietę z obrażeniami. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon kobiety, natomiast mężczyzna został przewieziony do szpitala - powiedziała nam nadkom. Aleksandra Gęga z KMP w Bielsku-Białej. Na miejscu zdarzenia pracuje policja pod nadzorem prokuratora. Obrażenia kobiety wskazują na zabójstwo.

Tekst i foto: Mirosław Jamro

Wydarzenie wyświetlono 26490 razy


Galeria:







Najnowsze artykuły:
2017-08-14
Pijany siedział na krawędzi dachu - foto
Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, pogotowie ratunkowe oraz policję wysłano po otrzymaniu zgłoszenia, z którego wynikało, iż na krawędzi dachu budynku przy ul. Grażyny w Bielsku-Białej siedzi mężczyzna. Desperata uratowali policjanci.
więcej
2017-08-13
Znieważył policjantów na służbie
Ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 26-letni mężczyzna, który w nocy z piątku na sobotę znieważył policjantów na ul. Wzgórze w Bielsku-Białej. Po zatrzymaniu przez policjantów młodzieniec oddał mocz we własne spodnie.
więcej
2017-08-13
Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego - foto
Ponad 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca subaru, który poruszał się ul. Kwiatkowskiego w Bielsku-Białej. Mężczyznę ujął kierowca innej osobówki.
więcej
Komentarze:
Aby dodać komentarz, musisz być zalogowanym użytkownikiem.

  
Zaloguj się





Doqueverstebh 2017-08-11 21:02
Coś Wam powiem, boję się, że tą ofiarą może być jakaś moja koleżanka z liceum. Oby nie, bo w mojej paczce były naprawdę fajne babeczki i szkoda byłoby, żeby któraś skończyła żywot w taki marny sposób. A tak poważnie mówiąc, to ja się zastanawiam nad jedną prawdą. Otóż my obserwujemy swoich rodziców, także niestety i tych patologicznych i bierzemy od nich wzorce. Ja wcale nie mówię, jakoby ta babka czy ten facet pochodzili z rodziny patologicznej. Ja tylko chce uczulić na jedną, bardzo ważną rzecz. My wzięliśmy takie, a nie inne wzorce od naszych wujków, rodziców, dziadków. I niech nikt mi nie mówi, że wszyscy potrafimy patrzeć na naszych bliskich bezstronnie, bo tak nie jest a szkoda. Tzn nie mówię, żeby nie bronić swoich bliskich, ale mówię o tym, że jak się coś dzieje, to trzeba reagować, bo inaczej takie tragedie będą się powtarzać.
niezarejestrowany - Sasiadka 2017-08-08 07:00
Macie.racje.ale.spokoj.i komentarze nie.dadza rodzinie.spokoju.znam.ich.to.dobrzy.ludzie.nikt.nie.chce.aby.jego dziecko.zabilo.kiedys.co oni.winni.kochali.go nad zycie a.jednak zrobil.co.zrobil
niezarejestrowany - nnnnn 2017-08-07 23:47
Spoczywaj w spokoju Kochana.....
niezarejestrowany - nnnnn 2017-08-07 23:45
Za taka krzywdę którą wyrządził rodzinie!!!!
niezarejestrowany - nnnnnn 2017-08-07 23:44
Niech zdechnie
niezarejestrowany - Aaaaa 2017-08-07 23:19
Niech wszyscy wiedza jak było kto jest morderca
niezarejestrowany - Szon 2017-08-07 22:09
Do ewa, to jeszcze nie koniec... On. Wyjdzie za 8-10 lat bo pewnie zrobią z niego niepoczytalnego i dokończy swój niecny plan..
niezarejestrowany - ewa 2017-08-07 22:00
Dajcie.spokoj.szkoda.calej.rodziny.dzieci.dziadkow.rodzenstwa.przezywaja straszna.tragedie wspolczuje.im.ludziska.przestancie.wyciagac.wnioski.juz.za pozno
niezarejestrowany - Ela 2017-08-07 18:38
Do admina....powinno sie zablokować i usunąć 1wszystkie komentarze
niezarejestrowany - Kinga 2017-08-07 18:27
Marcinku! Witamt cię wśród żywych. Już za 8 lat jak wyjdziesz, zapewne zemścisz się na wszystkich.
niezarejestrowany - Szpok 2017-08-07 18:25
Pytanie odpowiedź. Sam jesteś patologia.
niezarejestrowany - Pytanie 2017-08-07 17:31
Acha to już wiem - zrobili remont tych bloków gdzie wcześniej stacjonowała MO i zrobili z tego bloki socjalne gdzie wprowadziła się patologia...
niezarejestrowany - Odowoedz 2017-08-07 17:21
Pytanie odpowiedź... Tak. To Forest. Sprężyna.
niezarejestrowany - Pytanie 2017-08-07 17:08
Czy te bloki to byłe budynki milicjantów?
niezarejestrowany - Szon 2017-08-07 16:13
Jelsi ona nie chciała pomocy to jak można było jej pomóc p!?
Ukryty 2017-08-07 15:49
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - do niezarejestroany puknij sre 2017-08-07 15:08
[...Awantury są w każdym. Domu....] nie awantury nie są w każdym domu... może ty z takiego wyszłeś ... są jeszcze ludzie gdzie normalnie żyją...
niezarejestrowany - Sfora 2017-08-07 06:29
Zadziwiające jak wiele osób miało wiedzę na temat relacji pomiędzy tą kobietą i mężczyzną, a co zrobiliście w kierunku aby im jakoś pomóc?
niezarejestrowany - Szon 2017-08-07 04:34
Do awi. On zakaz zbliżania miał od piątku. A w Sobote zrobił akcje. , pomimo tego że miał niebieska kartę ona z nim mieszkała, wyjeżdżala, imprezowapa. Żyła normalnie.... Czasem robił jej akcje... Widocznie sobie z tym radziła....
niezarejestrowany - Alvi 2017-08-07 03:02
"Policjantka" masz rację. Bo to od społeczeństwa zależy czy takie sprawy będą zgłaszane. Narzekacie na Policję, MOPS, kuratorów sądowych. Ale oni nie siedzą pod mieszkaniem 24h. Rodzina miała założoną "niebieską kartę" czyli przemoc. Ale instytucje nie załatwią wszystkiego. I teraz "drodzy sąsiedzi" i "znajomi", kto z Was starał się jej pomóc? Pogadać? Dać kontakt do ośrodka kryzysowego? Ktoś z Was zgłosił choćby łamanie zakazu zbliżania się? Przecież widzicie i słyszycie. Jesteście żałośni...
niezarejestrowany - Marzena 2017-08-06 20:25
Jak czytam niektóre komentarze to aż mi wstyd stała się tragedia pomyślcie o dzieciach ....Madziu będzie mi Cię brakowało...[☆]
niezarejestrowany - Puknij sir 2017-08-06 17:05
Awantury są w każdym. Domu. Oni we wtorek wrócili z wakacji... A w sobotę mu odbiło...
niezarejestrowany - Policjantka 2017-08-06 17:02
Teraz pretensje do instytucji!!! A jak sasiedzi widzieli czy slyszeli to nie mogli zglosic chocby anonimowo do mops czy na policje ze cos niedobrego sie dzieje w tej rodzinie??? Lepiej narzekac na wszystkie instytucje jak juz sie cos stanie...i standardowe pytania:gdzie byl mops...gdzie byla policja???!!! tyle sie mowi by zglaszac..no ale po co...:-( lepiej narzekac na wszystkich.
niezarejestrowany - ccc 2017-08-06 14:46
Gadanie sasiadow ze wiedzieli co sie tam dzieje a nie reagowali. To lepiej zeby glupot nie pisali .........
niezarejestrowany - Dorian 2017-08-06 14:40
tam mieszka więcej takich co jak nie leja żony partnerki to psychicznie się znęcają....MOPS i inne instytucje powinni się przyjrzeć każdej "rodzinie"... mieszka tam paru cwanych ...cwanych w gębie albo w 4 ścianach..... wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!